آغاز به کار سایت در سال جدید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in سردبیر بازدید: 794

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

HTML clipboard

FlowerSml2`

با درود و سلام به تمامی شما عزیزان، دوستداران موسیقی ایران و تمامی عزیزانی که در سال گذشته به جمع ما پیوستند. سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار را به شما دوستان تبریک گفته و سلامتی، پیروزی و موفقیت را برای شما آرزو داریم.

در سال گذشته، سایت موسیقی هنری ایران فعالیتی نسبتا بیشتر نسبت به سال های قبل داشت. در زیر گوشه هایی از این فعالیت ها را می آوریم.

 

بخش فروشگاه سایت در سال هشتاد و سه فعالیتی بیشتر داشت و در زمینه عرضه لوازم موسیقی و محصولات صوتی و تصویری خدماتی را برای شما ارائه کرد. بخش فروش ساز با استقبال خوبی روبرو شد و تعداد زیادی از شما دوستان در تهران و شهرهای دیگر و همچنین دوستانی که در خارج از ایران زندگی می کنند، خریدار سازهای ایرانی بودند. معرفی وب سایت ها و گروه های موسیقی که در ایران و خارج از کشور فعالیت می کنند، معرفی کتاب ها، سی دی و پوشش خبری و تحلیلی کنسرت ها بخش دیگری از کارها ما در سال گذشته بود. پوشش خبری جشنواره های نی نوازان، جشنواره موسیقی فجر، جشنواره هنری ایرانیان مقیم آمریکا، جشنواره موسیقی نواحی ایران، همایش صفی الدین ارموی، از دیگر کارهای خبری تحلیلی سایت بود. مهمترین کار سایت در سال هشتاد و سه پوشش خبری و فروش بلیت کنسرت گروه عارف به صورت آنلاین بود. سایت به مدت دو هفته به صورت شبانه روزی مشغول دریافت سفارش بلیت این کنسرت بود که به خوبی توانست از عهده این کار برآید. سفارش بلیت از طریق اینترنت و ارسال آن به در منزل کاری بود که به ظاهر ساده می نماید، ولی حاصل تلاش شبانه روزی دوستانمان به مدت دو هفته بود.

سایت موسیقی هنری ایران، در کنار این فعالیت ها در تلاش است تا با برگزاری کلاس های آموزشی برای سازهای ایرانی، به دوستانی که دسترسی به امکانات آموزشی ندارند کمک کند. تا به امروز تعدادی از شما عزیزان با ثبت نام در این کلاس ها مشغول فراگیری موسیقی و آموزش سازهای تار و سه تار هستید. امسال با بهره گیری از امکاناتی بیشتر ارائه دهنده سرویسی بهتر خواهیم بود. بخش فروشگاه سایت کامل تر خواهد شد و به زودی بزرگترین حراج اینترنتی سازهای موسیقی ایرانی را برای نخستین بار خواهیم داشت. سرویس های دیگری نیز در سایت قرار خواهد گرفت و به کلی چهره سایت بهبود خواهد یافت. در پایان از تمامی شما عزیزان سپاسگذاریم. امیدواریم در سال جدید بتوانیم پاسخگوی لطف شما باشیم. در ضمن از شما برای همکاری در سایت دعوت به عمل می آوریم.

با سپاس از این دوستان:

شفیعی، ساکت، آذرخش، حسینی، پورقناد، قهرمانلو، خاوندگار.

امیدواریم سال جدید برای شما و خانواده بزرگ موسیقی ایران، سالی پربار باشد.

به یاد همه رفتگان موسیقی ایران.

سال هشتاد و چهار بر شما خجسته باد.

مدیریت سایت موسیقی هنری ایران

رضا کلانتری

پانزدهم فروردین ماه هشتاد و چهار