آغاز به کار سایت در سال جدید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in سردبیر بازدید: 793

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

HTML clipboard

FlowerSml2`

با درود و سلام به تمامی شما عزیزان، دوستداران موسیقی ایران و تمامی عزیزانی که در سال گذشته به جمع ما پیوستند. سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار را به شما دوستان تبریک گفته و سلامتی، پیروزی و موفقیت را برای شما آرزو داریم.

در سال گذشته، سایت موسیقی هنری ایران فعالیتی نسبتا بیشتر نسبت به سال های قبل داشت. در زیر گوشه هایی از این فعالیت ها را می آوریم.

 

بخش فروشگاه سایت در سال هشتاد و سه فعالیتی بیشتر داشت و در زمینه عرضه لوازم موسیقی و محصولات صوتی و تصویری خدماتی را برای شما ارائه کرد. بخش فروش ساز با استقبال خوبی روبرو شد و تعداد زیادی از شما دوستان در تهران و شهرهای دیگر و همچنین دوستانی که در خارج از ایران زندگی می کنند، خریدار سازهای ایرانی بودند. معرفی وب سایت ها و گروه های موسیقی که در ایران و خارج از کشور فعالیت می کنند، معرفی کتاب ها، سی دی و پوشش خبری و تحلیلی کنسرت ها بخش دیگری از کارها ما در سال گذشته بود. پوشش خبری جشنواره های نی نوازان، جشنواره موسیقی فجر، جشنواره هنری ایرانیان مقیم آمریکا، جشنواره موسیقی نواحی ایران، همایش صفی الدین ارموی، از دیگر کارهای خبری تحلیلی سایت بود. مهمترین کار سایت در سال هشتاد و سه پوشش خبری و فروش بلیت کنسرت گروه عارف به صورت آنلاین بود. سایت به مدت دو هفته به صورت شبانه روزی مشغول دریافت سفارش بلیت این کنسرت بود که به خوبی توانست از عهده این کار برآید. سفارش بلیت از طریق اینترنت و ارسال آن به در منزل کاری بود که به ظاهر ساده می نماید، ولی حاصل تلاش شبانه روزی دوستانمان به مدت دو هفته بود.

سایت موسیقی هنری ایران، در کنار این فعالیت ها در تلاش است تا با برگزاری کلاس های آموزشی برای سازهای ایرانی، به دوستانی که دسترسی به امکانات آموزشی ندارند کمک کند. تا به امروز تعدادی از شما عزیزان با ثبت نام در این کلاس ها مشغول فراگیری موسیقی و آموزش سازهای تار و سه تار هستید. امسال با بهره گیری از امکاناتی بیشتر ارائه دهنده سرویسی بهتر خواهیم بود. بخش فروشگاه سایت کامل تر خواهد شد و به زودی بزرگترین حراج اینترنتی سازهای موسیقی ایرانی را برای نخستین بار خواهیم داشت. سرویس های دیگری نیز در سایت قرار خواهد گرفت و به کلی چهره سایت بهبود خواهد یافت. در پایان از تمامی شما عزیزان سپاسگذاریم. امیدواریم در سال جدید بتوانیم پاسخگوی لطف شما باشیم. در ضمن از شما برای همکاری در سایت دعوت به عمل می آوریم.

با سپاس از این دوستان:

شفیعی، ساکت، آذرخش، حسینی، پورقناد، قهرمانلو، خاوندگار.

امیدواریم سال جدید برای شما و خانواده بزرگ موسیقی ایران، سالی پربار باشد.

به یاد همه رفتگان موسیقی ایران.

سال هشتاد و چهار بر شما خجسته باد.

مدیریت سایت موسیقی هنری ایران

رضا کلانتری

پانزدهم فروردین ماه هشتاد و چهار

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131