داریوش پیرنیاکان: مسئولان با اخلالگران برنامه های موسیقایی برخورد کنند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 357

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داریوش پیرنیاکان: مسئولان با اخلالگران برنامه های موسیقایی برخورد کنند

موسیقی هنری ایران: سخنگوی خانه موسیقی از مدیریت سلیقه ای و برخورد خودسرانه با برنامه های موسیقایی انتقاد کرد و از مسئولان خواست با بی قانونی و اخلالگران کنسرتها برخورد کنند.

داریوش پیرنیاکان  با اشاره به وقایع اخیر به خبرنگار مهر گفت: جای تاسف است که ما شاهد مدیریتهای سلیقه ای در برخی استانها و همچنین برخوردهای خودسرانه برخی افراد بی مسئولیت با برنامه های رسمی و قانونی هستیم و تاسف بارتر اینکه اینگونه اتفاقات در حضور مسئولان رخ می دهد و واکنشی هم به این مسائل دیده نمی شود.

دبیر و سخنگوی خانه موسیقی با ابراز خرسندی از واکنش اخیر دفتر موسیقی افزود: ما به سهم خود از این دفتر سپاسگزاریم اما این کافی نیست و نهادهای دیگر از جمله وزارتخانه های مرتبط با این مسائل، استانداریها، فرمانداریها، نیروی انتظامی و اداره کل ارشاد در مراکز استانها هم باید نسبت به این بی قانونیها موضعگیری کنند و بر ساس وظیفه ای که دارند در مسیر حاکمیت قانون و حمایت از برنامه های فرهنگی که مجوز قانونی دارند قدم بردارند.

پیرنیاکان در پایان گفت : خانه موسیقی در واکنش به این مسائل بیانیه ای به زودی انتشار خواهد داد.

بیست و سوم تیر هشتاد و نه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131