علیرضا آرام جان و اجرای موسیقی آذربایجانی در تالار اندیشه

Posted in کنسرت ها بازدید: 964

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

علیرضا آرام جان و اجرای موسیقی آذربایجانی در تالار اندیشه

علیرضا آرام جان و اجرای موسیقی آذربایجانی در تالار اندیشه

علیرضا آرام جان و اجرای موسیقی آذربایجانی در تالار اندیشه
علیرضا آرام جان و اجرای موسیقی آذربایجانی در تالار اندیشه

اختصاصی موسیقی هنری ایران: علیرضا آرام جان، به همراه گروه موسیقی دنیز، جمعه شب، سیزدهم اسفندماه 95 در تالار اندیشه حوزه هنری به روی سن رفت. در این اجرا که ارکستر موسیقی آذربایجانی دنیز وی را همراهی می کرد، قطعات معروف موسیقی آذربایجانی اجرا شد. این کنسرت در دو بخش برگزار گردید.

علیرضا آرام جان، دانشجوی کارشناسی ارشد نوازندگی ساز جهانی، رشته پیانو دانشگاه هنر است و همینطور موسیقی کودک و پیانو نیز تدریس می کند.

در اجرای دیشب، خانم مریم نشیبا از گویندگان خوش صدای رادیو به عنوان مهمان با حاضرین در سالن چند کلامی صحبت کرد، در ضمن تعدادی از هنرمندان و اساتید موسیقی نیز در سالن حضور داشتند.

این نخستین اجرای رسمی علیرضا آرام جان به عنوان خواننده بود که اجرای موفقی نیز از آب درآمد.

به زودی گفت و گوی مفصلی از علیرضا آرام جان با سایت موسیقی هنری ایران خواهیم داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131