دختران دریا به نیاوران می‌آیند

Posted in کنسرت ها بازدید: 652

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دختران دریا به نیاوران می‌آیند

دختران دریا به نیاوران می‌آیند

دختران دریا به نیاوران می‌آیند
دختران دریا به نیاوران می‌آیند

کنسرت گروه «دختران دریا» ویژه بانوان به سرپرستی «آرزو ضیایی» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط نیاوران، گروه «دختران دریا» که پاییز ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد، خرداد ۹۵ برای اولین‌بار در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت.

آرزو ضیایی درباره این اجرا گفت: در این اجرا ۱۸ قطعه اجرا می‌شود که شامل قطعات پاپ و فولکلور خاطره‌انگیز با تنظیمی متفاوت خواهد بود. از جمله قطعات می‌توان از آفتاب کاران (فولکلور ارمنی)، آیریلیخ، ساری گلین و ریحان (فولکلورآذری)، جینگه جان (فولکلور گیلکی ) و در این دنیا از ساخته های عماد رام، سراب از انوشیروان روحانی و شکوفه‌ها از عطاءلله خرم نام برد.

آرزو ضیایی ( سرپرست گروه)، مسعود زارع فرد (آهنگساز و تنظیم‌کننده)، غزل مهدوی (پیانو)، لیدا باقری (فلوت)، ویدا ملاحسنی (ویلنسل)، سحر رحیمی (گیتار)، ریما حسن‌زاده (گیتار باس)، ندا بهزاد (درامز)، مژگان ابوالفتحی (پرکاشن) و بیتا صادقی (گیتار الکتریک) اعضای این گروه را تشکیل می‌دهند.

اجرای این گروه ۱۱ و ۱۲ بهمن‌ماه ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131