اجرای کنسرت گروه «چیستا» برای بانوان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1187

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای کنسرت گروه «چیستا» برای بانوان

اجرای کنسرت گروه «چیستا» برای بانوان

اجرای کنسرت گروه «چیستا» برای بانوان
اجرای کنسرت گروه «چیستا» برای بانوان

کنسرت بانوان گروه «چیستا» به سرپرستی میشکا سیلانی، دوشنبه ١5 آذر، ساعت ٢٠ در سالن خلیج فارس در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، میشکا سیلانی (سرپرست گروه موسیقی اصیل ایرانی) در خصوص این اجرا گفت: این کنسرت ویژه بانوان است و گروه قطعاتی از آثار بزرگان موسیقی دستگاهی ایران چون پرویز مشکاتیان، مهدی خالدی، عطارنیشابوری، صبا، تجویدی، جواد معروفی، فرامرز پایور و پرویز یاحقی را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

وی افزود: در این برنامه قطعات ساز و آواز، رنگ سه‌گاه و چهار مضرابی از ساخته‌های خودم اجرا می‌شود.

در این اجرا میشکا سیلانی، فاطمه سیدمحمود، تینا مجلسی، نازنین خسرویان، الهه یزدانی، فریبا مهرپور، سارا مداح، خورشید معلم، مهرزاد خسروی، نعیمه روحانی، عسل خردیار، الهام کریمی‌جبلی و نازنین خالصی حضور دارند.

علاقمندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت و آموزشگاه گریلی مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131