ارف به صحنه تالار وحدت می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 805

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارف به صحنه تالار وحدت می‌رود

ارف به صحنه تالار وحدت می‌رود

ارف به صحنه تالار وحدت می‌رود
ارف به صحنه تالار وحدت می‌رود

کنسرت گروه «ارف» به رهبری مسعود نظر اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این کنسرت، گروه «ارف» به آهنگسازی و رهبری مسعود نظر، همراه با گروه حرکت آلترناتیو به سرپرستی و طراحی حرکت پردیس خسروی، نمایش - ارکسترالی را با بیش از ۱۲۰ نفر بر صحنه تالار وحدت خواهد برد.

«تک‌نوازی ممنوع» عنوان اثری مشترک از دو گروه هنری است که نیما خسروی به‌عنوان کارگردان و نویسنده آن را برنامه‌ریزی کرده است.

روایت این اثر را آرزو روشناس برعهده دارد و پگاه نیایی‌پور به‌عنوان دستیار طراح حرکت، همراه این گروه است. همچنین در داستان، به همراهی و همدلی اعضای یک جامعه برای درخشش و قدرت در حضور اشاره می‌شود.

این اجرا روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۵ بر صحنه تالار وحدت به‌نمایش درخواهد آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131