امین غفاری در اتریش می‌نوازد/ اجرا در حضور مردم و استادان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 760

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امین غفاری در اتریش می‌نوازد/ اجرا در حضور مردم و استادان

امین غفاری در اتریش می‌نوازد/ اجرا در حضور مردم و استادان

امین غفاری در اتریش می‌نوازد/ اجرا در حضور مردم و استادان
امین غفاری در اتریش می‌نوازد/ اجرا در حضور مردم و استادان

امین غفاری نوازنده ایرانی ساز ویولن امشب در اتریش روی صحنه می رود تا کنسرتو ویولن خاچاطوریان را اجرا کند.

امین غفاری نوازنده ویولن و از نوازندگان ارکستر موسیقی ملی و ارکستر سمفونیک تهران که در حال حاضر در اتریش به سر می برد به خبرنگار مهر گفت: پس از گذراندن کورس و آکادمی آلگرو ویوو در کشور اتریش امشب ۴ شهریور ماه کنسرتو ویولن خاچاطوریان را در شهر هورن اتریش و در آکادمی آلگرو ویوو اجرا می کنم.

وی افزود: من شنبه ۳۰ مرداد ماه بعد از اجرای کنسرتو ویولن خاچاطوریان با ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی به وین سفر کردم و از آنجا به شهر هورن محل برگزاری آکادمی آمدم و امشب بعد از گذراندن این کورس، کنسرتو خاچاطوریان را در حضور استادان موسیقی و مردم اجرا خواهم کرد.

این نوازنده ایرانی در پایان خبر داد: من از اینجا به برلین و پاریس هم سفر می کنم و در تاریخ ١٠ شهریور به ایران برمی گردم که در سفر به برلین از برنامه کنسرت ارکستر فیلارمونیک برلین دیدن خواهم کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131