آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره پیوست

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1018

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره پیوست

آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره پیوست

آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره پیوست
آنسامبل نوای صلح به کمپین نجات تیمره پیوست

آنسامبل نوای صلح که قرار است سوم شهریورماه در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار کند به کمپین حمایت از تیمره ای پیوست که توسط یک برند لباس ایرانی طراحی و اجراء شده است.

به گزارش ایلنا؛ آنسامبل نوای صلح به رهبری مهدی وجدانی در حمایت از سنگ‌نگاره‌های تیمره به کمپین حمایت از آن پیوست. سنگ‌نگاره‌های تیمره نخستین آثار به جای مانده از اعماق تاریخ بشر بوده که سرزمین‌های کمی در جهان این آثار شگفت‌انگیز را در خود نگاهداشته‌اند. ایران یکی از غنی‌ترین ساختارهای هنر سنگ‌نگاری یا Rockart را به جهانیان نمایش داده است. سرزمین تیمره در قلب فلات ایران در نزدیکی شهر خمین جای گرفته و محوطه‌های سی و یک گانه‌ی تیمره بیش از 21 هزار سنگ‌نگاره باستانی که قدمت برخی از آنها به بیش از چهل هزار سال می‌رسد را همانند گوهری ارزشمند در خود جای داده است.

آنسامبل نوای صلح با حمایت از کمپین نجات تیمره نخستین فعالیت مسئولیت‌پذیری اجتماعی خود را به جامعه فرهنگی و هنری عرضه می‌کند.

علاقمندان برای پیوستن به این کمپین و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://saveteymare.com مراجعه نمایند.

این گروه موسیقی پیش از این نیز باتوجه به نشان دادن نقش پوشاک ایرانی در کنسرت‌ها حمایت خود را از پوشاک و تولیدات ملی اعلام کرده و تمامی نوازندگان آن در روز اجراء لباس‌هایی با طراحی و دوخت ایرانی به تن خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131