برگزاری کنسرت اسپانیایی در وحدت/ خواننده جیپیسی‌ها می‌آید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1017

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری کنسرت اسپانیایی در وحدت/ خواننده جیپیسی‌ها می‌آید

برگزاری کنسرت اسپانیایی در وحدت/ خواننده جیپیسی‌ها می‌آید

برگزاری کنسرت اسپانیایی در وحدت/ خواننده جیپیسی‌ها می‌آید
برگزاری کنسرت اسپانیایی در وحدت/ خواننده جیپیسی‌ها می‌آید

گروه ۹ نفره موسیقی محلی اسپانیا به خوانندگی پاول ریه‌س خواننده مشهور اسپانیایی روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه در تالار وحدت کنسرتی را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این کنسرت موسیقی که توسط موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده و مشارکت موسسه ای به نام «پرشیا فیلم» به مدیریت شاهرخ بحر العلومی برگزار می شود، عنوان شده که «پل ریه س» خواننده، گیتاریست، ترانه سرا و آهنگساز مطرح اسپانیایی و از اعضای قدیمی گروه جهانی «جیپیسی کینگز» به عنوان خواننده در کنار ارکستری متشکل از ۹ نوازنده به اجرای برنامه می پردازد.

حضور پل ریه‌س برای اجرای برنامه در حالی است که گفته شده موسسه «پرشیا فیلم» واسطه حضور این هنرمند و گروه ۹ نفره بوده است. موضوعی که بعد از جنجال ها و حاشیه های فراوانی که طی سال های گذشته بر سر حضور گروه جیپیسی کینگز در ایران مطرح شد می تواند از نکات جالب توجه این کنسرت باشد.

با توجه به اینکه تمام مجوزهای لازم این کنسرت توسط برگزارکنندگان برنامه دریافت شده پیش بینی می شود این بار طلسم حضور عنوان «جیپسی کینگز» در ایران شکسته شود و این گروه بتواند میزبان مخاطبان علاقه مند به موسیقی اسپانیا در تالار وحدت باشد.

کنسرت گروه ۹ نفره موسیقی محلی اسپانیا (کولی ها) به خوانندگی پل ریه س روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه با قیمت بلیت های  ۸۰ هزار ، ۱۱۰ هزار ، ۱۳۰ هزار، ۱۵۰ هزار و ۱۹۰ هزار تومان میزبان علاقه مندان موسیقی در تالار وحدت خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131