گروه برافشان در نیاوران به صحنه می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1063

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه برافشان در نیاوران به صحنه می‌رود

گروه برافشان در نیاوران به صحنه می‌رود

گروه برافشان در نیاوران به صحنه می‌رود
گروه برافشان در نیاوران به صحنه می‌رود

 

گروه موسیقی «برافشان» به خوانندگی غلامرضا رضایی و سرپرستی هامان خلیلی یکم و دوم مرداد ماه ساعت 21 در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا؛ هامان خلیلی، سرپرست گروه موسیقی برافشان گفت: این کنسرت  اردیبهشت امسال  به مدت دو شب در ساری اجرا شد و با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد؛ بنابراین تصمیم گرفتم آن را در تهران نیز اجرا کنیم.

وی افزود: آثاری که قرار است در کنسرت پیش رو اجرا کنیم، در آواز اصفهان و  دستگاه چهارگاه است؛ در بخش آوازاصفهان می‌خواهیم قطعات قدما را اجرا کنیم و همچنین در دستگاه چهارگاه قطعاتی به آهنگسازی خودم اجرا می‌شود.

این  آهنگساز اظهار داشت: در بخش اصفهان قطعاتی چون پیش درامد اصفهان از علی اکبرشهنازی، سه تصنیف قدیمی و یک رنگ از علی اصغر بهاری اجرا می شود. همچنین در بخش چهارگاه قطعاتی چون پیش درآمد، چهارمضراب،  تصنیف مخالف، تصنیف شوریده اجرا می‌شود.

هامان خیلیلی درباره اعضایی گروه برافشان گفت: علاوه بر خودم به عنوان به عنوان آهنگساز نوازنده تار وسرپرست، خواننده ارزشمند غلامرضا رضایی به عنوان خواننده در کنار ما هست .همچنین هنرمندانی چون وحیدربیع پور(دف ودایره)، پویالقایی(رباب)، نیره فخری(عود)، مهدی ولی زاده(نی)، فریماموفقی(کمانچه)، مهدی دریاباری(تار)، سهیل اله دادیان(تمبک)، مرجان راغب(سنتور)، چکادفشارکی(کمانچه)، فرزادموسوی(بم تار)، در این کنسرت حضور دارند.

فروش بلیت این کنسرت در سایت تیوال آغاز شده و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به این سایت مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131