وحید تاج با «آهنگ» در تنکابن کنسرت می‌دهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1129

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وحید تاج با «آهنگ» در تنکابن کنسرت می‌دهد

وحید تاج با «آهنگ» در تنکابن کنسرت می‌دهد

وحید تاج با «آهنگ» در تنکابن کنسرت می‌دهد
وحید تاج با «آهنگ» در تنکابن کنسرت می‌دهد

وحید تاج خواننده موسیقی ایرانی اوایل خرداد ماه سال جاری با همراهی گروه «آهنگ» کنسرت دو روزه ای را در شهرستان تنکابن برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، گروه «آهنگ» به سرپرستی و آهنگسازی مهرداد ناصحی و خوانندگی وحید تاج روزهای ششم و هفتم خرداد ماه در شهرستان تنکابن تازه ترین کنسرت خود را برگزار می کند.

در بخش اول این کنسرت آواز دشتی با اشعاری از حافظ، مولانا و هوشنگ ابتهاج و در بخش دوم آواز بیات ترک با اشعاری از شفیعی کدکنی، مولانا و سعدی برای مخاطبان اجرا می شود.

مهرداد ناصحی آهنگساز، سرپرست و نوازنده کمانچه، جمشید صفرزاده سنتور، امین گلستانی عود، حمید بهروزی نیا تار، داود دریایی بم تار، کامران یعقوبی تمبک، آروین رئوفی دف و وحید تاج خواننده گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه «آهنگ» ساعت ۲۰:۳۰ روزهای ششم و هفتم خرداد ماه در مجتمع فرهنگی هنری تنکابن اجرا می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131