ویژه برنامه «شب ساز و آواز» در تالار رودکی اجرا می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1191

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» در تالار رودکی اجرا می‌شود

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» در تالار رودکی اجرا می‌شود

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» در تالار رودکی اجرا می‌شود
ویژه برنامه «شب ساز و آواز» در تالار رودکی اجرا می‌شود

آغاز فروش بلیت از امروز

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» با اجرای چهار خواننده سنتی ساعت 21 روزهای 28 و 29 اردیبهشت ماه در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فروش اینترنتی بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» با تقدیم اجرا به محمدرضا شجریان از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز شد. این کنسرت ساعت 21 روزهای 28 و 29 اردیبهشت ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به مدیریت افشین معصومی ب در تالار رودکی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه برای خرید بلیت این برنامه به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه پوریا اخواص با هنرمندی محمد آدینه محمدی نوازنده تار و محمدرضا شرایلی نوازنده تمبک قطعاتی را در قالب ساز و آواز بداهه اجرا می کنند. این در حالی است که در بخش دوم کنسرت، وحید تاج با همراهی قاسم رحیم زاده نوازنده تار میزبان مخاطبان با اجرای قطعاتی بداهه به صورت ساز و آواز خواهد بود.

روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه نیز امیر اثنی عشری با هنرمند سعید نایب محمدی نوازنده عود برنامه خود را اجرا می کنند و بعد از این برنامه نیز حسین علیشاپور به همراه مهدی رستمی نوازنده سه تار قطعاتی را به صورت بداهه اجرا خواهند کرد.

ویژه برنامه «شب ساز و آواز» به صورت کاملا مجزا و جداگانه نسبت به پروژه « مجالس ساز و آواز» که پیش از این به همت تینوش بهرامی نوازنده و مدرس موسیقی ایرانی میزبان علاقه مندان موسیقی بود، برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131