پرواز همای در رشت، اهواز و ساری روی صحنه می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 2144

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرواز همای در رشت، اهواز و ساری روی صحنه می‌رود

پرواز همای در رشت، اهواز و ساری روی صحنه می‌رود

پرواز همای در رشت، اهواز و ساری روی صحنه می‌رود
پرواز همای در رشت، اهواز و ساری روی صحنه می‌رود

اجرای دوباره در سالن میلاد نمایشگاه

پرواز همای خواننده و آهنگساز در سال جدید اجراهایی را در شهرهای رشت، اهواز، ساری و تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، پرواز همای هفته آینده در تاریخ 16 اردیبهشت ماه در شهر اهواز و سالن ورزشی گیت بوستان اهواز به اجرای برنامه می‌پردازذ.

 پرواز همای که پس از حواشی فراوان بالاخره در مهرماه سال گذشته موفق شد تا کنسرتش را در تالار وحدت تهران برگزار کند، در ادامه به ساری می‌رود و 23 اردیبهشت در سالن سینما سپهر ساری روی صحنه می‌رود.

این خواننده در ادامه به شهر زادگاهش رشت سفر خواهد کرد و در سالن مجموعه یادگار امام (ره) این شهر به اجرای برنامه خواهد پرداخت.  تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز مقصد بعدی این خواننده خواهد بود.

پرواز همای در این کنسرت‌ها قطعاتى چون بنام یزدان، گمنام، مادر، بى کَس، مه پاره، در شب گیسوان تو، دیوانه ترى، گرگِ درون، عیب رندان، من که مى میرم و  سرزمین بى‌کران  را اجرا می‌کند.

همای که فعالیت‌هایش را به صورت رسمی در کشور ادامه می‌دهد، آلبوم موسیقی «در شب گیسوان تو» را نیز سال گذشته منتشر و روانه بازار موسیقی کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131