بلیت فروشی كنسرت كیهان كلهر در تهران آغاز شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1021

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بلیت فروشی كنسرت كیهان كلهر در تهران آغاز شد

بلیت فروشی كنسرت كیهان كلهر در تهران آغاز شد

بلیت فروشی كنسرت كیهان كلهر در تهران آغاز شد
بلیت فروشی كنسرت كیهان كلهر در تهران آغاز شد

همکاری با راح روح

 

پیش فروش بلیت کنسرت های بهاری کیهان کلهر نوازنده جهانی کمانچه در تالار وحدت آغاز شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، مرحله پیش فروش کنسرت های بهاری کیهان کلهر با همکاری گروه «راح روح» در تالار وحدت تهران که قرار است روزهای سوم و چهارم خرداد ماه در تالار وحدت تهران برگزار شود، آغاز شد.

 

كیهان كلهر قرار است ٣ و ٤ خردادماه پس از سال ها در تالار وحدت روی صحنه برود. این در حالی است كه گروه «راح روح» متشکل از نوید افقه تنبك، علی بهرامی فرد سنتور و هادی آذرپیرا تار  نوای كمانچه كلهر را همراهی خواهند كرد.

 

این اجرا هرشب ساعت ٢١:٣٠ روی صحنه خواهد رفت و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به وبسایت ایران كنسرت مراجعه كنند. بهای بلیت های این اجرای از ٤٥ تا ٩٥ هزار تومان تعیین شده است.

 

کیهان کلهر در سال ۱۳۴۲ در خانواده‌ای کرمانشاهی و موسیقی‌دوست در تهران چشم به جهان گشود. او موسیقی را از پنج سالگی به‌صورت آزاد شروع کرد. دوازده ساله بود که به‌صورت حرفه‌ای به موسیقی پرداخت و در ۱۳سالگی با ارکستر رادیو و تلویزیون کرمانشاه شروع به همکاری کرد. کلهر مدتی کوتاه با گروه «شیدا» در مرکز هنری «چاووش» همکار بود. در ۱۷سالگی مقیم ایتالیا شد و سپس به نیت ادامه‌ی تحصیل راهی کانادا شد و در رشته‌ آهنگسازی از دانشگاه کارلتون اتاوا فارغ‌التحصیل شد.

 

همکاری او با هنرمندان و گروه‌هایی از جمله «شجاعت حسین‌خان» کوارتت کرونوس (Kronos Quartet)، جاده ابریشم، یویوما و ارکستر فیلارمونیک نیویورک او را به هنرمندی جهانی تبدیل کرد که هم اکنون شنوندگان زیادی نیز از میان غیرایرانی‌ها دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131