کریس دی‌برگ به استانبول می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 878

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کریس دی‌برگ به استانبول می‌رود

کریس دی‌برگ به استانبول می‌رود
کریس دی‌برگ به استانبول می‌رود

«کریس دی‌برگ» خواننده پاپ به‌زودی در استانبول ترکیه کنسرت برگزار می‌کند.

موسیقی هنری ایران: به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کریس دی‌برگ خواننده انگلیسی - ایرلندی که ترانه «بانوی سرخ‌پوش» او شهرت بین‌المللی دارد، 28 فوریه 2016 در استادیوم اختصاصی فنرباغچه استانبول روی صحنه می‌رود.

آلبوم‌های این هنرمند تا کنون بیش از 45 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته‌ است. «به سوی روشنایی» آلبوم سال 1986 کریس دی‌برگ است که دومین رتبه در فهرست پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی انگلستان را کسب کرد. بلیت‌فروشی اینترنتی کنسرت دی‌برگ در استانبول آغاز شده است.

به گزارش حریت دیلی‌نیوز، کریستی دی‌برگ با نام کامل «کریستوفر جان دیویسون» 15 اکتبر 1948 در آرژانتین متولد شد. او در سال 1974 پس از فارغ‌التحصیلی از کالج همراه گروه ایرلندی «هورس‌لیپس» در یک تور بین‌المللی شرکت کرد و با دو تهیه‌کننده‌ موسیقی، داگ فلت و گای فلچر، آشنا شد و با کمک آن‌ها قراردادی را با شرکت «A&M» امضا کرد. بعد از آن گروه «سوپرترمپ» را در تور جدیدترین آلبوم‌شان به‌ نام «جنایت قرن» همراهی کرد. در این زمان بود که نامش را به کریس دی‌برگ تغییر داد و در سال 1975 آماده‌ی انتشار اولین آلبومش به‌نام «فراسوی این دیوارهای قلعه» شد.

این خواننده‌ پاپ دسامبر سال 2007 (خرداد 1387) سفری به ایران داشت. این سفر به‌منظور آماده‌سازی برای برگزاری کنسرتی در ایران انجام شد، اما این کنسرت هیچ‌گاه برگزار نشد. کریس در این سفر با گروه موسیقی «آریان» همراه شد و ترانه‌ مشترک‌شان به نام «دوستت دارم» در بهار سال 1387 در ایران به انتشار رسید.

چهارم اسفند نود و چهار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131