اجرای «تندر» نیز لغو شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in جشنواره موسیقی فجر 94 بازدید: 3992

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای «تندر» نیز لغو شد

اجرای «تندر» نیز لغو شد
اجرای «تندر» نیز لغو شد

موسیقی هنری ایران: کنسرت گروه موسیقی «تندر» در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر لغو شد.

به گزارش خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا، برنامه گروه موسیقی «تندر» که قرار بود امشب (25 بهمن‌ماه) و در راستای برگزاری سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه برود، لغو شد.

جشنواره‌ی موسیقی فجر که امروز به‌دلیل اعلام خبرلغو اجرای «کاوه یغمایی» - خواننده - و همچنین احتمال تعلیق اجرای «شجاعت حسین‌خان» - نوازنده چیره‌دست سی‌تار و یکی از نوازندگان بنام هند - یکی از تلخ‌ترین روزهایش را می‌گذراند، شاهد یک لغو دیگر در بخش موسیقی راک و تلفیقی به میزبانی فرهنگسرای ارسباران است.

براساس اعلام، اجرا گروه موسیقی «تندر» به‌دلیل مشکلات فنی لغو شده است.

به گزارش ایسنا، گروه «تندر» در سال 1388 ایجاد شده است. هنرمندان این گروه شامل اردوان انزابی‌پور (خواننده، آهنگساز و گیتار)، محمد برزیده (گیتار الکتریک)، آیدین انزابی‌پور (درامز) و کاوه وزیری (گیتارباس) است.

بیست و پنجم بهمن نود و چهار

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131