همکاری با معتمدی و اشرف‌زاده/ برای یک مستند آهنگ می‌سازم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گوهای ویژه بازدید: 250

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همکاری با معتمدی و اشرف‌زاده/ برای یک مستند آهنگ می‌سازم

همکاری با معتمدی و اشرف‌زاده/ برای یک مستند آهنگ می‌سازم

همکاری با معتمدی و اشرف‌زاده/ برای یک مستند آهنگ می‌سازم
همکاری با معتمدی و اشرف‌زاده/ برای یک مستند آهنگ می‌سازم

آهنگساز جوان سریال ها و فیلم های سینمایی در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از ساخت موسیقی فیلم «آباجان» و یک فیلم مستند درباره تیم فوتبال ملوان بندر انزلی سخن گفت.

افشین عزیزی آهنگساز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: هم اکنون درگیر ساخت موسیقی فیلم «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی هستم که داستان آن در دهه شصت می گذرد و زندگی اجتماعی مردم در آن سال ها را روایت می کند و به همین جهت ساخت ملودی برای این فضای داستانی توجه و تلاش ویژه ای می طلبد که باید برای آن نهایت تمرکز را داشته باشم.

وی ادامه داد: غیر از ساخت موسیقی فیلم «آباجان»  تصمیم دارم روی آهنگسازی یک فیلم مستند شرکت کننده در جشنواره «سینما حقیقت» با نام «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» به کارگردانی الله‌کرم رضایی‌زاده متمرکز باشم که این مستند نگاهی به تاریخچه‌ تیم فوتبال ملوان و عشق و علاقه هواداران به این تیم ریشه‌دار شمالی دارد. علاوه بر اینها درگیر ساخت موسیقی چند مستند و یک سریال تلویزیونی هستم که بعد از قطعی شدن درباره آنها نیز اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

این آهنگساز در پایان صحبت‌هایش از همکاری با حجت اشرف زاده برای ساخت چند قطعه موسیقایی خبر داد و گفت: طبق صحبت هایی که انجام گرفته قرار بر این است که همراه با حجت اشرف زاده روی شعرهایی از فاضل نظری قطعاتی را تولید کنیم. همچنین همکاری های مشترکی با محمد معتمدی داشته ام که طی ماه های آینده از برخی آثار نیز رونمایی خواهد شد.

افشین عزیزی از جمله آهنگسازان فعال موسیقی است که تاکنون آهنگسازی چندین اثر سینمایی و تلویزیونی از جمله «هفت ماهگی» به کارگردانی هاتف علیمردانی، «همه چی رو به راهه» به کارگردانی حجت ذیجودی، مجموعه «یادداشت های یک زن خانه دار» به کارگردانی مسعود کرامتی، «مردن به وقت شهریور» به کارگردانی هاتف علیمردانی، مستند «۱۰۳» به کارگردانی مهدی بخشی مقدم، مستند «رویاهای دم صبح» به کارگردانی مهرداد اسکویی، «چهارشنبه خون به پا می‌شود» به کارگردانی حماسه پارسا، «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی و مجموعه «ماتادور» به کارگردانی فرهاد نجفی را انجام داده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131