کاتب: اشخاص نمی توانند قانون را تفسیر به رای کنند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گوهای ویژه بازدید: 186

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاتب: اشخاص نمی توانند قانون را تفسیر به رای کنند

کاتب: اشخاص نمی توانند قانون را تفسیر به رای کنند

کاتب: اشخاص نمی توانند قانون را تفسیر به رای کنند
کاتب: اشخاص نمی توانند قانون را تفسیر به رای کنند

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروط پیشنهادی دادستان تهران برای اجرای کنسرت ها بر لزوم توجه همه دستگاه ها به قانون تاکید کرد و گفت که اشخاص نباید نسبت به تفسیر قانون اقدام کنند.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مملکت قانون دارد و دادستان نمی تواند ضابطه ای برای کنسرت ها تعیین کند بلکه نیروی انتظامی، وزارت ارشاد و دادستان همه باید به قانون عمل کنند. اگر همه مقید به قانون باشند نیازی به ارائه چنین راهکاری نیست به هر حال اگر دستگاهی مجوز برگزاری کنسرتی را می دهد باید همه چیز را هم پیش بینی کند.

وی افزود: ما باید به اصل قانون رجوع کنیم افراد نباید قانون را تفسیر به رای کنند اگر هم مشکل یا نقص قانونی وجود دارد دولت لایحه ای بدهد و مجلس هم آن را اصلاح خواهد کرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس پایبندی به قانون را عامل وحدت برای رشد و توسعه دانست و یادآور شد: اگر همه به قانون پایبند باشند، کنسرت های مجوزدار طبق قانون باید برگزار شود و کسی اجازه لغو آن را ندارد.

کاتب در پایان تاکید کرد که مسایل حاشیه ای نباید ما را از مشکلات اصلی کشور غافل کند

.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131