کاخ سفید جشنواره موسیقی «باراک اوباما» برگزار می‌کند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 2010

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاخ سفید جشنواره موسیقی «باراک اوباما» برگزار می‌کند

کاخ سفید جشنواره موسیقی «باراک اوباما» برگزار می‌کند

کاخ سفید جشنواره موسیقی «باراک اوباما» برگزار می‌کند
کاخ سفید جشنواره موسیقی «باراک اوباما» برگزار می‌کند

اوباما رییس‌جمهور آمریکا جشنواره موسیقی و مجری‌گری برنامه «جنوب از جنوب لاون» با عنوان «جشنواره ایده‌، هنر و اقدام» را در کاخ سفید اجرا می‌کند.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، اوباما رییس‌جمهور آمریکا جشنواره و مجری‌گری برنامه «جنوب از جنوب لاون» با عنوان «جشنواره ایده‌، هنر و اقدام» را در کاخ سفید اجرا می‌کند. لئوناردو دی‌کاپریو و شارون جونز در این جشنواره با اوباما همکاری می‌کنند.

گاردین امروز اعلام کرد که باراک اوباما جزییات اولین فستیوال موسیقی‌اش را اعلام کرده است. لئوناردو دی‌کاپریو و شارون جونز نیز در افتتاحیه این جشنواره در سوم ماه اکتبر در کاخ سفید حضور خواهند داشت. این برنامه در همکاری با تهیه‌کنندگان برنامه «جنوب از جنوب غربی» در بخش چمن جنوبی کاخ سفید برگزار می‌شود.

برگزارکنندگان این فستیوال عنوان کردند که این برنامه برای کشف کسانی است که تغییری مثبت در کشورشان آمریکا ایجاد کنند و با شعار «ایده، هنر و اقدام و عمل» همراه است.

دراین جشنواره همچنین دی‌کاپریو مستند ساخته خودش با عنوان «قبل از طوفان» را که به معضل تغییرات آب و هوایی جهان می‌پردازد را در این رویداد به نمایش می‌گذارد و نیز با باراک اوباما گفتگوی زنده خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131