دفتر موسیقی گزارش ماهانه داد/ اعطای ۲۹ مجوز برپایی کنسرت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1668

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دفتر موسیقی گزارش ماهانه داد/ اعطای ۲۹ مجوز برپایی کنسرت

دفتر موسیقی گزارش ماهانه داد/ اعطای ۲۹ مجوز برپایی کنسرت
دفتر موسیقی گزارش ماهانه داد/ اعطای ۲۹ مجوز برپایی کنسرت

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی گزارش آماری کنسرت ها و برنامه های موسیقایی طی ماه گذشته را ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی گزارش آماری کنسرت ها و برنامه های موسیقایی سبک های مختلف  طی ماه گذشته را ارائه داد. بر اساس این گزارش طی ماه گذشته مجوز ۱۰ اجرای موسیقی سنتی، ۵ اجرای کلاسیک، چهار اجرای موسیقی تلفیقی و ۹ اجرای موسیقی پاپ صادر شد.

گروه «آزاد» به سرپرستی و خوانندگی داود آزاد، گروه «راز و نیاز» به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی، گروه «بیدل» به سرپرستی و خوانندگی حسام الدین سراج  گروه های شاخص موسیقی اصیل ایرانی بودند که در ماه گذشته از دفتر موسیقی مجوز اجرا دریافت کردند.

اعطای مجوز برگزاری کنسرت برای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی، گروه بین المللی بارتلومی ویتمن در مجموعه سعد آباد تهران از جمله مجوزهای شاخصی بوده که در بخش موسیقی کلاسیک به گروه ها ارائه شده، این در حالی است که در بخش موسیقی پاپ نیز گروه هایی چون گروه سینا حجازی، گروه مهدی یراحی، گروه خوشبختی به سرپرستی و خوانندگی سیامک عباسی، گروه موسیقی همای به سرپرستی پرواز همای، گروه موسیقی دات «ویژه بانوان» به سرپرستی شهره سلطانی، گروه حمید حامی، گروه فریدون آسرایی، گروه محمد محمدیان، اشووان خدابنده لو و گروه ارف به سرپرستی مسعود نظر موفق به دریافت مجوز از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131