فعالیت مجموعه تالار وحدت بدون مدیریت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1250

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فعالیت مجموعه تالار وحدت بدون مدیریت

فعالیت مجموعه تالار وحدت بدون مدیریت
فعالیت مجموعه تالار وحدت بدون مدیریت

مدیریت مجموعه تالار وحدت تا اطلاع ثانوی برعهده صفی‌پور (مدیرعامل بنیاد رودکی )است.

به گزارش ایلنا، رضا سعیدی پور (مدیرعامل مجموعه تالار وحدت) از سمت خود کناره‌گیری کرد. علی‌اکبر صفی‌پور (مدیرعامل بنیاد رودکی) تا زمانی که مدیر جدیدی برای تالار وحدت انتخاب شود مدیریت این مجموعه را نیز برعهده دارد.

گفتنی است، مجموعه تالار وحدت یکی از معتبرترین مجموعه‌های فرهنگی هنری کشور است که میزبان بسیاری از برنامه‌های موسیقی و اجراهای تئاتری است و البته در طول چند سال اخیر با انتقادهایی در سیاست‌هایی که منجر به انتخاب این آثار می‌شود، روبرو بوده است. با این اوصاف مجموعه تالار وحدت و به تبع آن مدیریت این مجموعه از نظر اهالی هنر از حساسیت بسیاری برخوردار است و هنرمندان همیشه درباره اتفاقات و تغییراتی که در این مجموعه رخ می‌دهد، واکنش نشان می‌دهند.

چندی پیش اعلام شده بود یکی از مدیران تئاتری که هم اکنون یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های تئاتری را اداره می‌کند، قرار است سکان‌داری مجموعه تالار وحدت را برعهده بگیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131