صفحه های هولوگرامی موسیقی «جنگ ستارگان» رونمایی شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1350

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صفحه های هولوگرامی موسیقی «جنگ ستارگان» رونمایی شد

صفحه های هولوگرامی موسیقی «جنگ ستارگان» رونمایی شد
صفحه های هولوگرامی موسیقی «جنگ ستارگان» رونمایی شد

صفحه های هولوگرامی موسیقی «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود» ساخته جان ویلیامز در استودیوی معروف «ابی رود» در لندن پرده برداری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورونیوز، تصویر سفینه های معروف جنگ ستارگان روی این صفحه های سه بعدی با دست حکاکی لیزری شده است. تریستین دوک، هنرمند سازنده هولوگرام لیزری می گوید: با جنگ ستارگان بود که هولوگرافی برای همه شناخته شد. برای من به عنوان یک طراح هولوگرام باعث افتخار است تا چیزی به جنگ ستارگان اهدا کنم.

جنگ ستارگان مجموعه دنباله داری است که کالاها و محصولات جانبی زیادی در ارتباط با آن تولید شده است. تصویر هولوگرام با تابش نور متمرکز قابل مشاهده است. این صفحه های موسیقی حکاکی شده «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود» بزودی به بهای ۵۰ دلار به بازار عرضه می شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131