اطلاعیه خانه موسیقی برای برگزاری مجامع عمومی به حد نصاب نرسیده

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1192

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعیه خانه موسیقی برای برگزاری مجامع عمومی به حد نصاب نرسیده

اطلاعیه خانه موسیقی برای برگزاری مجامع عمومی به حد نصاب نرسیده
اطلاعیه خانه موسیقی برای برگزاری مجامع عمومی به حد نصاب نرسیده

نوبت دوم مجمع عمومی جهت انتخابات هیات مدیره کانون های ده گانه خانه موسیقی نیز از هفته جاری آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از عدم برگزاری نوبت اول مجمع عمومی کانون ها به دلیل نرسیدن به نصاب لازم، از هفته جاری نوبت دوم مجامع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون های خانه موسیقی آغاز می شود.  در این هفته مجمع عمومی نوبت دوم کانون های خوانندگان کلاسیک، صدابرداران و پژوهشگران به ترتیب روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود و هیات مدیره جدید کانون های یاد شده انتخاب خواهند شد. نوبت دوم مجمع عمومی دیگر کانون ها نیز طبق جدول اعلام شده برگزار خواهد شد.

طبق ماده ۳ آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضا رسمیت پیدا می کند این در حالی است طی هفته های گذشته نوبت اول مجمع عمومی ۸ کانون تخصصی خانه موسیقی به نصاب لازم برای برگزاری نرسید و انتخابات هیات مدیره به نوبت دوم مجمع عمومی موکول شد.

پیرو مصوبه هیات مدیره خانه موسیقی در خصوص تعیین تاریخ انتخابات کانون های تخصصی، روند انتخابات طبق آیین نامه (مصوب ۲۰ دی ماه ۱۳۹۴)  از فروردین ماه سال جاری آغاز شد.  

طبق اعلام روابط عمومی خانه موسیقی  اعضای خانه موسیقی می توانند با مطالعه آیین نامه انتخابات خانه موسیقی به صورت فراگیر در این انتخابات شرکت کنند. بدیهی است پس از انتخابات اعضای هیات مدیره کانون ها، مجمع عمومی نمایندگان کانون ها جهت انتخاب اعضای هیات مدیره اصلی خانه موسیقی متعاقبا برگزار خواهد شد.

بر اساس ماده سوم  آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند. همچنین اعضایی که قصد نامزدی در انتخابات هیات مدیره کانون های تخصصی را دارند باید حداقل یک هفته قبل از برگزاری مجمع، نامزدی خود در انتخابات را به هیات مدیره کانون اعلام نمایند. انتخاب اعضای هیات مدیره های کانون های تخصصی نیز از میان اعضای پیوسته صورت می گیرد و  هیات مدیره کانونهای تخصصی به مدت چهار سال انتخاب می شوند  که انتخاب مجدد آنها برای دوره های بعد بلامانع است. انتخاب بازرس نیز از میان داوطلبان پیوسته و وابسته یک با راٌی مخفی و توسط مجمع عمومی صورت می گیرد.

لازم به توضیح است اشخاصی که فاقد کارت عضویت معتبر باشند، تحت هیچ عنوان حق نامزدی و یا شرکت در انتخابات و حضور در مجمع عمومی را ندارند.

براساس این گزارش مجمع عمومی کانون هایی که در نوبت اول به نصاب لازم برای برگزاری نرسیدند، در نوبت دوم طبق برنامه زیر برگزار می شود. این جدول در صورت به حد نصاب نرسیدن نوبت اول دیگر کانون ها تکمیل خواهد شد.

- کانون خوانندگان کلاسیک، یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه، ساعت ۱۲ تا ۱۵، تالار وحدت

- کانون صدابرداران، دوشنبه سیزدهم اردیبهشت، ساعت ۱۴ تا ۱۷، تالار اجتماعات خانه موسیقی

- کانون پژوهشگران، سه شنبه چهاردهم اردیبهشت، ساعت ۱۴ تا ۱۷، تالار اجتماعات خانه موسیقی

- کانون آهنگسازان، شنبه هجدهم اردیبهشت، ساعت ۱۴ تا ۱۷، خانه هنرمندان ایران

-  کانون مدرسان، دوشنبه بیستم اردیبهشت، ساعت ۱۴ تا ۱۷، خانه هنرمندان ایران

- کانون سازندگان ساز، چهارشنبه بیست و دوم  اردیبهشت، ساعت ۱۴ تا ۱۷، خانه هنرمندان ایران

-کانون نوازندگان کلاسیک، شنبه بیست و پنجم اردیبهشت، ساعت ۱۲ تا ۱۵، تالار وحدت

- کانون خوانندگان سنتی، یکشنبه نهم خرداد، ساعت ۱۱ تا ۱۵، تالار وحدت

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131