احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت با استاد شجریان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1282

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت با استاد شجریان

احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت با استاد آواز ایران
احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت با استاد آواز ایران

 

وزیر بهداشت در کانال تلگرامی‌اش به احوالپرسی از استاد شجریان که اکنون دچار کسالت است اشاره کرد و در این پست تلگرامی نوشت: امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.

 

به گزارش سرویس سلامت ایسنا متن این پیام به این شرح است:

 

امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.

 

از اینکه خبر سلامتی شان را از خودشان می‌شنیدم خوشحال شدم و لازم دیدم به دلیل دوستی دیرینه و ارادت به ایشان و با اطلاع دقیق از وضعیت سلامتی شان و ارتباط با خانواده استاد در طول دو سال گذشته، یاد آور شوم که ان شاءلله ایشان در دو تا سه ماه آینده به کشور باز می گردند و پزشکان متخصص ایشان اقدامات مورد نیاز و باقیمانده را پی خواهند گرفت.

 

وظیفه خود می دانم به عنوان یک دوست، یک ایرانی و یک علاقمند به آثار ایشان و نیز به دلیل مسئولیتم در دولت، در خصوص هر گونه حمایت برای تسریع در درمان و بهبودی ایشان ازهیچ کوششی مضایقه نکنم.

 

بحمدالله همانطور که در پیام نوروزی استاد آواز ایران هم آمده بود، ایشان امیدوار و با نشاط، بهار امسال را نیز با شادابی و طراوت آغاز کرده اند. ما نیز همچون سایر دوستداران صدای ماندگار استاد شجریان، امیدواریم به زودی زود استاد را روی صحنه ببینیم و طنین این صدای ماندگار دل های بهاری ملت ما را طراوتی دوچندان ببخشد.