حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکسترها پرداخت شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1254

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکسترها پرداخت شد

حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکسترها پرداخت شد
حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکسترها پرداخت شد

 

بنیاد رودکی خبر از پرداخت حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر موسیقی ملی ایران را داد.

 

 

حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر موسیقی ملی در چهارچوب قرارداد آن ها در تاریخ 19 اسفند ماه 94 پرداخت شد. هم چنین حق بیمه اسفند ماه نوازندگان ارکسترها روز پنج شنبه 20 اسفند 94 واریز می شود و نوازنده ها با مراجعه به سایت تامین اجتماعی می توانند بیمه خود را مشاهده کنند.

 

حقوق و حق بیمه بهمن ماه 1394 نوازندگان؛ هفته گذشته توسط بنیاد رودکی پرداخت و تا هفته آینده نیز افراد و هنرمندانی که در پرداخت حقوقشان معوقه ای بوده و به هر دلیلی منعی سر راه پرداخت آن ها بوده است پرداخت و تسویه می شود.

 

تمام مطالبات اعضای دو ارکستر سمفونیک تهران و موسیقی ملی در راستای قرارداد و میزان انجام کار و کارکردی که داشته اند پرداخت می شود و هیچ گونه از مطالبات این هنرمندان به سال آینده موکول نخواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131