ساسان فاطمی برکشلی و مسعودیه زمان ماست/من عاشق استاد شجریان هستم و منتقد خانه موسیقی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1718

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساسان فاطمی برکشلی و مسعودیه زمان ماست /من عاشق استاد شجریان هستم و منتقد خانه موسیقی

ساسان فاطمی برکشلی و مسعودیه زمان ماست /من عاشق استاد شجریان هستم و منتقد خانه موسیقی
ساسان فاطمی برکشلی و مسعودیه زمان ماست /من عاشق استاد شجریان هستم و منتقد خانه موسیقی

طی شکایت خانه موسیقی از ساسان فاطمی،علی قمصری با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نوشت«بیایید ساسان فاطمی باشیم

به گزارش خبرنگار موسیقی تابناک فرهنگی، علی قمصری امروز مطلبی در صفحه اینستاگرام خود گذاشت و طی آن از مخاطبان و هنرمندان خواست از ساسان فاطمی حمایت کنند.


متن کامل علی قمصری به شرح زیر است:«من ساسان فاطمی هستم. در اعتراض به شکایت خانه موسیقی از هنرمند ارزشمند،ساسان فاطمی و آلوده کردن روح پاک این پژوهشگر محترم به بازی های قضایی تنها به خاطر اینکه حقیقت را گفت و درگیر مافیای ستاره پرست و یارکشی های باطل خانه موسیقی نشد.
بیایید، همه ساسان فاطمی شویم...
خانه موسیقی سعی کرد با استفاده از نام بزرگ استاد شجریان مهر سکوت، بر لب جامعه موسیقی بزند.من عاشق استاد شجریان هستم و منتقد خانه موسیقی. و می دانم که استاد هیچ نقشی در بازی های خانه موسیقی ندارند.

ساسان فاطمی برکشلی و مسعودیه زمان ماست.این قابیل منشی اصلا توجیه پذیر نیست.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131