پاپ‌خوان‌ها قصد توهین به چه کسی را دارند؟

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in مقالات بازدید: 761

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پاپ‌خوان‌ها قصد توهین به چه کسی را دارند؟

پاپ‌خوان‌ها قصد توهین به چه کسی را دارند؟

پاپ‌خوان‌ها قصد توهین به چه کسی را دارند؟
پاپ‌خوان‌ها قصد توهین به چه کسی را دارند؟

نشست خبری تشریح جزییات تور اروپایی چهار خواننده‌ی پاپ در حالی برگزار شد که محمد اصفهانی به این نشست نیامد و بنیامین بهادری و محمد علیزاده هم با بیش از یک ساعت تأخیر در آن حضور یافتند.

خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا 12 اردیبهشت‌ماه از طریق مدیر روابط‌ عمومی یک تور کنسرت اروپایی، به نشستی با هدف تشریح جزییات این تور در رستورانی در منطقه‌ی پاسداران دعوت شد، در حالی که تأکید شده بود رأس ساعت 16 در محل برگزاری نشست حضور یابد. قرار بود در این نشست جزییات تور اروپایی چهار خواننده‌ی پاپ شرح داده شود. البته در این میان، نامی از مهران غفوریان - بازیگر فیلم‌ها و سریال‌های طنز - هم برده شده بود، اما دقیقا معلوم نبود که او قرار است چه نقشی در تور کنسرت خوانندگان پاپ داشته باشد.

تعداد قابل توجهی از نمایندگان رسانه‌ها ساعت 16 در محل برگزاری نشست حاضر شدند، در حالی که قرار بود بنیامین بهادری، محمد اصفهانی، محمد علیزاده و شهرام شکوهی همراه مهران غفوریان جزییات این تور را تشریح کنند؛ اما فقط شهرام شکوهی و مهران غفوریان در ساعت مقرر در نشست حضور یافتند و خبری از بقیه نبود. از آنجا که اهالی رسانه عادت دارند، بیشتر برنامه‌ها با تأخیر نیم‌ساعته آغاز شود، صبوری کردند و منتظر آمدن خواننده‌ها ماندند.

ساعت 16:45 برخی خبرنگاران دلیل تأخیر را جویا شدند و پاسخ شنیدند که بنیامین بهادری به‌دنبال پیدا کردن جای پارک است! اما این خواننده‌ تا ساعت 17:15 جای پارک پیدا نکرده بود. کسی هم از محمد علیزاده خبر نداشت؛ همان خواننده‌ای که هنگام برگزاری نشست خبری مربوط به کنسرتش در سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر، خواب مانده بود! محمد اصفهانی هم اصلا قرار نبود بیاید و گفتند که او در استودیو کار دارد.

ساعت 17:15 وقتی تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری‌ها متوجه بی‌برنامگی این نشست شدند، این محل را ترک کردند. چند ساعت بعد از طریق یک سایت خبری فعال در حوزه موسیقی، این خبر مخابره شد که نشست یادشده با بیش از 5 / 1 ساعت تأخیر برگزار شده و بنیامین بهادری نیز درباره تأخیرش گفته است: «فکر می‌کردم، جلسه ساعت 17 شروع می‌شود». گویا محمد علیزاده هم حدود ساعت 18 خود را به نشست رسانده است.

با توجه به این‌که چنین اتفاق‌هایی سابقه دارد، بار دیگر این پرسش مطرح می‌شود که هنرمندان فعال در حوزه موسیقی پاپ دقیقا قصد توهین به چه کسی را دارند؟ خبرنگاران، مخاطبان، خودشان یا موسیقی؟!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131