هربی هنکاک از گرامیداشت روز جز در ایران تقدیر کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in مقالات بازدید: 670

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هربی هنکاک از گرامیداشت روز جز در ایران تقدیر کرد

هربی هنکاک از گرامیداشت روز جز در ایران تقدیر کرد

هربی هنکاک از گرامیداشت روز جز در ایران تقدیر کرد
هربی هنکاک از گرامیداشت روز جز در ایران تقدیر کرد

 

جزیست مشهور آمریکایی با تقدیر از نشر هرمس برای گرامیداشت روز جهانی جَز؛ آرزو کرد تا در این روز ایرانیان جشن بی‌نظیری داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ نشر هرمس با مدیریت رامین صدیقی به مناسبت روز جهانی جز دو شب اجرا توسط کوارتت کاسته را تدارک دیده است. در این کنسرت قرار است قطعاتی از آلبوم جدید این گروه با عنوان «ایستگاه 2 » اجرا شود.

 

هربی هنکاک جزیست مشهور آمریکایی در نامه‌ای به رامین صدیقی آورده است:

 

رامین عزیز،

 

می‌خواهم از تو بابت تعهدت به گرامیداشت روز بین‌المللی جَز در تهران تشکر کنم. همچنان که آماده پنجمین سالگرد این روز بخصوص می‌شویم؛ بیش از پیش بر سخت‌کوشی و خلاقیت کاری سازمان‌هایی چون شما حساب باز می‌کنیم. همچنین نیز سپاسگزار حمایتت هستیم که موسیقی جَز را نه تنها به عنوان عاملی سرگرم‌کننده که در کسوت والی همه ما معرفی کرده‌ای.

 

جَز مظهر عناصر مثبت بسیاری از تجربه انسانی است. بیان شخصی، همکاریی، ریتم، تنوع فرهنگی و البته بداهه‌پردازی. در سال 2016، مانند سال‌های پیشین هدف ما این است که چنین ویژگی‌های تعالی بخش و موسیقی که پشتوانه آن است را به مردم تمام ملل و فرهنگ‌ها معرفی و ارائه کنیم.

 

روز بین‌المللی جاز موقعیت جالبی است که از طریق موسیقی کمی عمیق‌تر با شهروندان همکارمان آشنا شویم. تلاش شما در راستای گرامی داشت این روز به منظور برقراری صلح در کشور از طریق موسیقی و ایجاد دیالوگ میان فرهنگ‌ها ستودنی است و ما مفتخر به همکاری شما هستیم.

 

بار دیگر از برای حمایت و همکاری‌تان سپاسگزارم. امیدواری در سال 2016 جشن بی‌نظیری داشته باشید.

 

با احترام

 

هربی هنکاک

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131