حضور مرکز موسیقی حوزه هنری با ۵۴ عنوان در نمایشگاه کتاب

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 1714

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حضور مرکز موسیقی حوزه هنری با ۵۴ عنوان در نمایشگاه کتاب

موسیقی هنری ایران: رضامهدوی گفت: مرکز موسیقی حوزه هنری با گردآوری ۵۴ عنوان کتاب و با هدف نوآوری،الگوسازی و نمونه آفرینی آثار موسیقی در بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتابتهران شرکت می‌کند.

«رضا مهدوی» مدیر مرکزموسیقی حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس در خصوص حضور این مرکزدر بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار داشت: مرکز موسیقیحوزه هنری با گردآوری ۵۴ عنوان کتاب قدیم، جدید و تجدید چاپ شده در بیست‌‌وپنجمیننمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور می‌یابد.

وی در ادامه افزود:انتشارات سوره مهر با پوشش دادن ۱۱ شاخه موضوعی کتاب و با هدفنوآوری، الگوسازی و نمونه آفرینی آثار موسیقی حوزه هنری را در این نمایشگاه بهنمایش در خواهد آورد.

مدیر مرکز موسیقیحوزه هنری تصریح کرد: ارایه نشست‌های تخصصی و گفت‌وگوهای زنده تلویزیونیاز دیگر فعالیت‌های این مرکز است که در سرای اهل قلم نمایشگاه به اجرا درخواهد آمد.

دوم اردیبهشت نود ویک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131