مشاوره رایگان انجمن موسیقی به فعالان موسیقی کشور

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 1135

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشاوره رایگان انجمنموسیقی به فعالان موسیقی کشور

موسیقی هنری ایران: مدیر عامل انجمن موسیقی از مشاوره رایگان این انجمن به فعالان موسیقیکشور از اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارسبه نقل از انجمن موسیقی ایران، به فعالان عرصه موسیقی در بخش‌های مختلف نوازندگی،خوانندگی، تولید، نشر و ... مشاوره رایگان داده می‌شود.

علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقیایران ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از مسائل و مشکلاتی که همواره برای فعالان بخشاقتصاد موسیقی مسئله‌ساز بوده عدم اطلاع کافی از حق و حقوق، اختیارات و محدودیت‌هایقانونی خود است و در این میان هنرمندان به سبب تمرکز خود بر فرایند خلق آثار و بی‌علاقگیبه مباحث مالی و حقوقی بیشتر متضرر شده‌اند.

وی تصریح کرد: به همین منظورانجمن موسیقی ایران در نظر دارد تا با دعوت از کارشناسان فعال در عرصه مالکیتمعنوی در قدم اول نسبت به ارائه مشاوره‌های تخصصی و در گام دوم نسبت به تدوین وانتشار کتابچه‌های تخصصی و ارائه قرار دادهای نمونه و پیشنهادی در هر بخشاقدام کند.

ترابی خاطر نشان کرد: ارائهخدمات یاد شده از اردیبهشت سال جاری آغاز خواهد شد.

بیست و هفتم فروردیننود و یک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131