هراتی: آلبوم تصویری کنسرت «خورشید اقیانوس آرام» منتشر می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 671

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هراتی: آلبوم تصویری کنسرت «خورشید اقیانوس آرام» منتشر می‌شود

موسیقی هنری ایران: رهبر گروه کر نامیرا از انتشار آلبوم تصویری کنسرت این گروه که به مناسبت روز جهانی غذا با عنوان «خورشید اقیانوس آرام» برگزار شد، خبر داد.

«فرهاد هراتی» آهنگساز و رهبر گروه کر نامیرا در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت:گروه کر نامیرا کنسرتی را ۲۴ مهر به مناسبت روز جهانی غذا در تالار وحدت برگزار کرد که در آن اجرا قطعاتی چون کودکی من، من می‌توانم راه بروم، من می‌توانم حرف بزنم،‌خورشید اقیانوس آرام،‌ اشک‌های روان، در خانه من،‌رقص آسمانی پروانه،‌ من و باران،‌ شکوفه‌های بهاری،‌ رویای شبانه،‌ پری دریایی اعماق آبی و بیا حدس بزنیم را اعضای گروه با شیوه خاص اجرا کردند.

وی ادامه داد: ما قصد داریم ضمن توافق و مشارکت با بنیاد رودکی این اجرا را توسط موسسه رسانه‌های تصویری در بازار موسیقی منتشر کنیم.

این آهنگساز بیان داشت: تمام سعی ما بر این است که این کنسرت به صورت تصویری در اختیار دوستداران موسیقی قرار گیرد که امیدوارم این امر محقق شود.

هراتی در خاتمه در خصوص اجرا در بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر گفت:هرگز در بخش رقابتی جشنواره شرکت نخواهم کرد و تا کنون نیز برای حضور در بخش جنبی هم از ما دعوتی به عمل نیامده البته در صورت دعوت نیز به خاطر حجم کارهایم حضور نخواهم یافت.

چهارم بهمن هشتاد و نه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131